دسته‌بندی نشده

منتظر ابلاغ شهرداری شیراز برای بهره برداری از بازار پروتئین هستیم

ایسنا/فارس مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان فارس با بیان اینکه ساماندهی دروازه کازرون و بهره‌برداری از بازار پروتئین شیراز به عهده این سازمان است، گفت: برای انجام این کار منتظر ابلاغ شهرداری شیراز هستیم.


سیدعلی سید نصیری امروز، ۱۵ بهمن در نشست خبری با خبرنگاران در شیراز که به مناسبت دهه فجر برگزار شد، به تشریح فعالیت‌های سازمان همیاری شهرداری‌های استان فارس طی مدت تصدی وی پرداخت و گفت: قریب ۴۲ اقدام مثبت طی بیش از یک سال اخیر در این سازمان انجام شده است.


وی برخی از این پروژه‌ها را برشمرد و افزود: پروژه آسایشگاه اعصاب و روان سلمان و بیمارستان جنت مربوط به جانبازان هر کدام به ترتیب تاکنون ۹۵ و ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی طی این مدت داشته‌اند.


سیدنصیری همچنین از پیشرفت ۶۵ درصدی پروژه ساخت ساختمان مدیریت بحران استانداری خبر داد و افزود: مجمع عالی حقوق سازمان شهرداری استان فارس ذیل این سازمان تشکیل شد و اکنون تبدیل به الگویی برای چند استان کشور شده است.


مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های فارس با بیان اینکه در بحث اقدام ملی مسکن ۸ سایت مربوط به شهرستان‌های استان به ما واگذار شده است، گفت: همچنین امسال تا برج ۱۰ نزدیک به ۱۸۰ میلیارد تومان کارسازی حقوق و مزایا برای شهرداری‌های استان انجام دادیم.


وی با تصریح اینکه طی این مدت تراز مالی سازمان در مشارکت‌ها مثبت شده است، افزود: سازمان همیاری شهرداری‌ها یک نهاد عمومی غیردولتی است که از محل درآمدهای خود پروژه‌ها را جلو می‌برد.


سیدنصیری یکی از اقدامات در دست اقدام این سازمان ساماندهی دروازه کازرون و بهره‌برداری از بازار پروتئین شیراز اعلام کرد و گفت: بهره‌برداری از پروتئین و ساماندهی دروازه کازرون به عهده ماست که برای آن عقد قرارداد انجام دادیم و به محض اینکه شهرداری به ما ابلاغ کند، بهره‌برداری و ساماندهی را آغاز خواهیم کرد.


مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های فارس در ادامه به مجموعه لونا پارک شیراز اشاره کرد و گفت: این مجموعه ۴ سال تعطیل بود که راه‌اندازی آن کار راحتی نبود لذا سرمایه‌گذار برای راه‌اندازی آن گرفتیم و کل تجهیزات فنی آن را تعویض کردیم و دستگاه‌های آن هم سه مرتبه اداره استاندارد تأیید کرده است و حتی از استان‌های همجوار هم بازرس برای این مجموعه آوردیم.


وی با بیان اینکه شعار انقلابی باید حرکت انقلابی داشته باشد و برای مجموعه لونا پارک در بحث حجاب اقداماتی انجام دادیم، افزود: از جمله این اقدامات آن بود که برای افراد محجبه ورودی رایگان بود و به کسانی که حجاب اسلامی نداشتند نیز یک شال هدیه دادیم که این کار طی ۴ ماه تقریباً ۹۰۰ میلیون تومان هزینه دربرداشته است.


سیدنصیری همچنین از راه‌اندازی پلتفرم مدیریت هوشمند ناوگان حمل و نقل درون شهری خبر داد و گفت: سال گذشته نیز رویداد گردشگری استارتاپ ویکند را برای معرفی و شناسایی ایده‌های خوب گردشگری در شیراز برگزار کردیم و در این رویداد حتی چند پلتفرم را خریداری کردیم.


مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های فارس، تأمین ۸۴ خودرو نیسان برای خدمت‌رسانی شهرداری‌ها، خرید مهمانسرا برای شهرداری‌ها در شیراز، تسویه بدهی ۲ میلیاردی دانشگاه علمی ـ کاربردی سازمان، صدور کارت رفاهی برای اعضای شهرداری‌ها برای سفر به مشهد مقدس، انعقاد قرارداد ۵ هزار خودرو ۶ تن و… را از دیگر اقدامات این سازمان اعلام کرد.


وی با بیان اینکه همچنین در اربعین امسال پلتفرم قرار بهشت را برای ساماندهی زائران اربعین راه‌اندازی کردیم، افزود: در کشور تاکنون چیزی به نام روستاباغ نداشتیم اما تفاهم‌نامه احداث این مجموعه را با زمینی با مساحت ۲۰۰ هزار متر مربع در بیضا منعقد کردیم که در این مجموعه اتفاقات مختلفی نظیر کشت گیاهان دارویی، بهینه‌سازی آبیاری درختان، تأمین انرژی خورشیدی و… انجام می‌شود.


سیدنصیری همچنین از کسب رتبه دوم این سازمان در رویداد ملی مدیریت بحران ایران قوی خبر داد و افزود: در این رویداد از ۵۷ نخبه استان فارس در قالب ۱۱ تیم دعوت کردیم.

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز

بیشتر بخوانیم دستگاه تصفیه آب
بیشتر بخوانیمروش‌های انتخاب و خرید نهال‌های سالم برای باغبانی

Leave a Reply